O nás

Elevar sme založili 10.10. 2006 a ak máte radi outsiderov a nezvyčajné príbehy, ten náš by vás mohol zaujať. Podnikáme totiž v oblasti, v ktorej sa v 99,9 % prípadov stretnete s mužmi. To zostávajúce 0,1 percento sme my. Majiteľkou Elevaru je totiž žena. A sme na to, a aj na ňu, hrdí.

Ak vám žeriavy a ženy k sebe moc nepasujú, nie ste sami. Od začiatku sme sa stretávali so zdvihnutými obočiami, zle skrývanými úsmevmi a nahlas vyslovenými obavami. Bola to však pre nás obrovská výzva, zvládnuť to a presadiť sa. Čas našťastie ukázal, že aj medzi žeriavmi má „ženský prístup“ k zdolávaniu prekážok svoje miesto a väčšinou aj nesporné výhody.
Áno, fungujeme inak, ako „mužské“ firmy, využívame iný spôsob vedenia ľudí, odlišne riešime problémy, no výsledky máme rovnaké, ak nie lepšie, ako špička v našom obore. Svojim kvalifikovaným prístupom sme dokázali presvedčiť aj veľké nadnárodné kolosy, že svojmu podnikaniu rozumieme a dodržíme všetko čo sľúbime.

Naučili sme sa efektivite, zoptimalizovali počet žeriavov a dnes sa už venujeme výlučne svojej značke žeriavov JASO. Rozhodli sme sa, že na úkor kvantity, nebudeme znižovať kvalitu. Preto radšej jedna značka žeriavov, ale so 100 % servisom.

Pôsobíme kdekoľvek, od Bratislavy po Poprad. Kvôli logistike však nevieme zabezpečiť svoje služby pre východ Slovenska. Keďže chceme byť seriózni, z toho dôvodu zatiaľ prenájom žeriavov v tejto časti krajiny neposkytujeme. Robíme však všetko preto, aby sme vedeli pomôcť aj na východe.

Svoju prácu máme naozaj radi a stále je pre nás veľkou výzvou dokazovať, že sa ženy v mužskom svete nestratia. Ak nám v tom chcete pomôcť, radi budeme s vami spolupracovať.

Hovoria za nás čísla

1
silná značka žeriavov
16
žeriavov na prenájom
42
ľudí, ktorí vám pomôžu
173 zrealizovaných stavieb